Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skeppasz.pl/includes/menu.inc).

Pamiętaj, że Twoje dane są na wagę złota

Nasze artykuły

Jak w każdej epoce, tak i w obecnej pojawiają się nowe utrudnienia dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Są to pewne nowe ustalenia albo nowe praktyki, które zaczynają mieć wpływ na cały system. Chociaż wcześniej wydawały się błahe, aktualnie stają się czymś niezbędnym.

Tak jest na przykład z ochroną danych osobowych. Kiedyś nikt nie zwracał na to uwagi, na przykład, nasze nazwiska były na domofonach, więc każdy mógł się dowiedzieć, gdzie mieszkamy. Tak samo w sprawie naszych danych w książce telefonicznej. Dzisiaj to nie do pomyślenia.
stanowisko w biurze
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Podobnie przedstawia się sytuacja z rejestracją i ochroną znaków towarowych. Ta problematyka odgrywa w naszym kraju coraz poważniejszą rolę. Wpływ ma na to fakt, iż właściciele firm w coraz większej ilości przypadków zauważają, iż zarejestrowane na ich rzecz oznaczenia to bardzo cenny składnik majątku danej firmy. Nie dość, że posiada swoją wartość pieniężną, to dochodzi jeszcze wartość wizerunkowa, element promocji całej firmy, produkowane towary lub świadczone usługi. Stąd tak istotna dla znaku towarowego ochrona powinna odpowiadać normom prawnym, żeby osoby trzecie nie były w stanie jej naruszyć, czyli czerpać jakichkolwiek korzyści materialnych, z ich wykorzystania. Wszystkie informacje, jak rejestracja i cena znaku towarowego można odnaleźć na www Urząd Patentowy.Co do danych osobowych, to jak to zostało powiedziane we wstępie, bardziej znaczna wiedza w tej kwestii to mniej kłopotów w przyszłości.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta strona, koniecznie sprawdź link obozy konne dla dzieci a poznasz znacznie większą ilość informacji, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

A problemy te mogą się pojawić pod różnymi postaciami, najczęściej jednak odnoszą się do kredytów zaciągniętych na nasze dane. Mogło się zdarzyć, że zgubiliśmy dowód osobisty lub podaliśmy osobie niepowołanej nasz PESEL i już cała przestępcza oszustwa zaczyna się kręcić.
Więcej na
Pamiętajmy więc, ażeby nikomu nie zdradzać swoich nawet podstawowych danych. Co istotne, każdą korespondencję adresowaną na nasz adres powinniśmy zniszczyć przed wrzuceniem do kubła na śmieci. Jeśli tak nie zrobimy to ktoś niepowołany może znaleźć nasze dane na ulicy. Sami w takim momencie prosimy się o kłopoty. najbardziej niezawodna do tego celu jest niszczarka, lecz i ręcznie można zniszczyć każdy dokument.

Niniejszy artykuł jest niesłychanie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz także inne polecane producent narzędzi treści, gdyż wydają się być równie interesujące oraz wciągną Cię zupełnie.Może dla niektórych osób wydać się to błahe, ale tak właśnie jest. Jak niska jest świadomość tego problemu w Polsce, można się przekonać na każdym kroku. Zdarza się bowiem, że szpitale wyrzucają całe pliki dokumentów, na jakich są opisane historie choroby. Albo firmy wyrzucają różne pliki dokumentów, gdzie są dane o pracownikach. W krajach zachodnich już dawno zaczęto uważać na te sprawy, też się tego powinniśmy nauczyć.

Opracował