zakup

Nasze artykuły

Sprowadzanie artykułów z Chin – co należy o tym wiedzieć i z jak wysokimi kosztami należy się liczyć?

selfie - sklep
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Większa część towarów, które w aktualnych czasach stoją na sklepowych półkach, została wytworzona w Chinach. Kraj ten, uważany za lidera w dziedzinie rozwoju gospodarczego, stoi dzisiaj na przodzie listy największych eksporterów, eksportując swoje produkty do różnych państw świata. Z tego też powodu coraz więcej mniejszych firm podejmuje decyzję o podjęciu współpracy z producentami z Chin. I tej chwili pojawia się kluczowe pytanie - co należy wiedzieć o procesie importu z Chin.

Problemy finansowe mniejszych firm

środki unijne
Author: Andrew Evans
Source: http://www.flickr.com
Dosłownie każdy, kogo tylko interesuje akurat prowadzenie swojej własnej działalności gospodarczej w dowolnej branży koniecznie musi zdawać sobie sprawę z tego, że właściwie nigdy nie jest to nic łatwego. Fakt, przy dobrym podejściu uda nam się przejść przez wszystkie kłopoty z jakimi na każdym kroku spotyka się każdy przedsiębiorca – niezależnie od tego, z jaką tak właściwie branżą związana jest jego działalność – i cieszyć się w stu procentach satysfakcjonującymi dochodami, ale coś takiego będzie nas kosztowało przede wszystkim sporo wysiłku.

Budowa drogi to spore wyzwanie

masy bitumiczne
Author: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Source: http://www.flickr.com
W naszych czasach coraz częściej ludzie zabierają się za wybudowanie domu. Okazuje się jednak, że nie wszystkie okoliczności sprzyjają jego powstaniu, jako że najlepsze i najlepiej położone działki pod budowę rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki, a poza nimi pozostają te znajdujące się nieco na uboczu, gorsze opcje

Jak nabyć prywatne mieszkanie?

fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie bardzo wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, w związku z tym tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bez wątpliwości jest ogromnie dużo, niemniej pomimo tego ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możliwości finansowych.

Przenośne agregaty. Jak działają?

agregat prądotwórczy
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Pomimo pokrycia właściwie całego kraju siecią energetyczną, w Polsce ciągle pozostały punkty pozbawione dostępu do energii elektrycznej. Dostęp do niego może być również ograniczony z racji różnych anomalii pogodowych i klęsk żywiołowych. W tego rodzaju sytuacji warto zaopatrzyć się w agregat prądotwórczy, który posłuży za jedyne lub awaryjne źródło zasilania - dostępne na tej stronie. Jest to istotne wyposażenie wszelkich tego rodzaju placówek, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują energii elektrycznej, jak na przykład szpitale czy chociażby serwerownie
.

Pages