woda

Nasze artykuły

Jak oszczędzać? Istnieje parę łatwych trików, które spowodują, iż będziemy zużywać mniej energii

porada
Author: Zeke Murphy
Source: http://www.flickr.com
Wydatki związane z korzystaniem z energii elektrycznej stanowią jedno z podstawowych obciążeń domowego budżetu. Czy jest możliwe je zmniejszyć nie obniżając przy tym komfortu życia? Okazuje się, że tak!

W gabinetach lekarskich i klinikach najistotniejszy obowiązek, jaki ma przed sobą załoga - to leczenie pacjentów

ceramiczny kominek
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym zadaniem wszelkich szpitali, nie tylko w Polsce, ale i na całej planecie, jest ratowanie zdrowia. Prócz tego mają jednak mnóstwo innych spraw nałożonych przez prawo - na przykład utylizację odpadów.


Zwykle na odwiedzeniu specjalisty i kuracji mądrze dobranymi tabletkami się kończy.

Jak sprawić, żeby ogród przepiękny

Letnia pielęgnacja trawnika
Author: Husqvarna
Source: Husqvarna
Każdy z nas lubi przebywać w fantastycznym otoczeniu, gdzie jest schludnie i idealnie, gdzie naprawdę świetnie się wypoczywa po męczącym dniu. Przez to też, tak ważne jest to, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, zwłaszcza że niejako jest on naszą wizytówką, bo jeżeli przyjeżdżają do nas jacyś goście, to w pierwszej chwili widzą sam budynek oraz teren dookoła niego, a dopiero później nas i wnętrze domu.

Certyfikaty bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony przyrody

grunty rolne - slider
Author: DeaPeaJay
Source: flickr.com/photos/deapeajay/
Jednym z terminów z którym można się niejednokrotnie spotkać w ostatnim czasie, jest certyfikacja. Wiąże się ono bezpośrednio z przyznawaniem certyfikatów produktom przez określone organizacje. Powszechnie znane akronimy instytucji to ISO, GMP oraz TCO. Nadanie określonemu towarowi certyfikatu jest gwarancją jego nieszkodliwości oraz spełniania przez niego określonych wymogów.

Bardzo ważne jest badanie zanieczyszczenia gruntu

grunt
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Niesamowicie mało troszczymy się od jakiegoś okresu o nasze otoczenie, nie zawsze zwracamy uwagę na to, że swoim działaniem przykładamy się do zanieczyszczenia ziemi, co posiada oddziaływanie nie tylko na roślinność, która tam się pojawia, lecz również na wodę, która płynie pod powierzchnią.

Pages