wiedza

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.

Czym właściwie jest PR?

Public Relations
Author: C25 VIỆT NAM
Source: http://www.flickr.com
Branża reklamowa pojawiła się kilkadziesiąt lat temu, dziś cieszy się największym zainteresowaniem. Mimo to jeszcze wiedza zwykłych ludzi o tej dziedzinie jest mała. Ludzie nie wiedzą, czym tak w zasadzie para się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie piaru z zwyczajną reklamą, bądź, co najgorsze, z propagandą.

Sterowniki, falowniki, zasilacze - nie musisz dobierać ich sam

zasilacze i falowniki
Author: silentworks.pl
Source: silentworks.pl
Produkcja przemysłowa rozrasta się coraz szybciej. Przedsiębiorstwa są coraz okazalsze, fabryki się rozrastają, ale zatrudnia się w nich coraz mniej ludzi. Teraz bez wątpienia więcej wykonują maszyny. Nie wrócą już także te czasy, kiedy właściciel musiał znać się idealnie na wszystkim, określić w szczegółach procesy produkcyjne, potrafić samemu wszystko konserwować, itp. Aktualnie trzeba posiadać jedynie wiedzę ogólną i dobre kontakty.

Najbardziej perspektywiczne profile kształcenia - Turystyka i rekreacja

nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Każdy absolwent szkoły średniej, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, staje przed kluczowym wyborem - który profil kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale również na następującą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku pracy, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Nabyta wiedza i umiejętności niezbędne w pracy księgowej

Author: iStock.com
Praca księgowego od dłuższego czasu zmienia swój charakter. W wielu kręgach ciągle pokutuje przekonanie, że jest to "szeregowy" pracownik biurowy, a jego praca jest monotonna i nie wymagająca zbyt dużej wiedzy. A jednak obecnie praca w księgowości wymaga posiadania wielu różnorodnych umiejętności, a przede wszystkim wysokiego i ciągle uaktualnianego poziomu informacji.

Kilka słów o patentach

Dokumentacja patentowa
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Jak sięgnąć pamięcią znaki towarowe odgrywały w gospodarce rynkowej ogromną rolę. Generalnie z ich powodu możemy rozpoznawać firmy czy produkty, które ukazują się lub są już na rynku. Również musimy wiedzieć, że każdego dnia ukazują się nowe znaki towarowe, jakie odpowiadają nie koniecznie tylko za reklamę, ale także promocję danych produktów jak także usług.

Ciekawe profile studiów - Turystyka i rekreacja

Studenci
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy maturzysta, który ma zamiar podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z ważnym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne kilka lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych sezonach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.

Pages