wiedza

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała renomę wśród maturzystów, stając się silnym centrum edukacji.

Nabyta wiedza i umiejętności niezbędne w pracy księgowej

Author: iStock.com
Praca księgowego od dłuższego czasu zmienia swój charakter. W wielu kręgach nadal panuje przeświadczenie, że jest to "szeregowy" pracownik biurowy, a jego praca jest nudna i nie wymagająca zbyt wielu umiejętności. A jednak obecnie praca na stanowisku księgowego wymaga posiadania wielu różnorodnych umiejętności, a co najważniejsze – wysokiego i stale uzupełnianego poziomu informacji.

Czemu panowanie nad projektami jest aż tak ważne w każdym przedsiębiorstwie

projekty
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że każdy koncept musi być odpowiednio zarządzany, a jeśli projekt będzie odpowiednio przygotowany to jego sukces jest stu procentowy. Sposób zarządzania jest bardzo ważna, więc należy podejść do tego rodzaju zagadnienia profesjonalnie. Najlepiej wziąć przykład z doświadczenia innych.

Kilka słów o patentach

Dokumentacja patentowa
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Jak sięgnąć pamięcią znaki towarowe grały w gospodarce rynkowej ważną rolę. Głównie z ich powodu możemy rozpoznawać firmy czy towary, jakie ukazują się lub istnieją na rynku. Nie mniej powinniśmy wiedzieć, że każdego dnia pojawiają się nowe znaki towarowe, jakie odpowiadają nie koniecznie tylko za reklamę, ale również promocję poszczególnych produktów jak także usług.

Czym właściwie jest PR?

Public Relations
Author: C25 VIỆT NAM
Source: http://www.flickr.com
Branża reklamowa pojawiła się kilkadziesiąt lat temu, dziś cieszy się największym zainteresowaniem. Mimo to jeszcze wiedza zwykłych ludzi o tej dziedzinie jest mała. Ludzie nie wiedzą, czym tak w zasadzie para się agencja public relations. Wielu utożsamia pojęcie piaru z zwyczajną reklamą, bądź, co najgorsze, z propagandą.

Sterowniki, falowniki, zasilacze - nie musisz dobierać ich sam

zasilacze i falowniki
Author: silentworks.pl
Source: silentworks.pl
Produkcja przemysłowa rozrasta się coraz szybciej. Przedsiębiorstwa są coraz okazalsze, fabryki się rozrastają, ale zatrudnia się w nich coraz mniej ludzi. Teraz bez wątpienia więcej wykonują maszyny. Nie wrócą już także te czasy, kiedy właściciel musiał znać się idealnie na wszystkim, określić w szczegółach procesy produkcyjne, potrafić samemu wszystko konserwować, itp. Aktualnie trzeba posiadać jedynie wiedzę ogólną i dobre kontakty.

Najbardziej perspektywiczne profile kształcenia - Turystyka i rekreacja

nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Każdy absolwent szkoły średniej, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, staje przed kluczowym wyborem - który profil kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale również na następującą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku pracy, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Pages