warzywa

Nasze artykuły

Co to jest dieta raw? O co w niej chodzi i czy dobrze jest stosować ją w swoim życiu?

warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty pochodzenia roślinnego. Czyli zalicza się tu świeże owoce i warzywa, ale również kiełki, orzechy albo nasiona. W jej skład jednak mogą także wliczać się owoce morza, jajka i mięso. Wszystko dotyczy poglądów, a każda osoba powinna indywidualnie dobierać własną dietę.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki naturalne?

zdrowie
Author: Wellness GM
Source: http://www.flickr.com
Chemia w negatywny sposób wpływają na nasz organizm, dlatego watro ograniczać jej wpływ. Jest ona zawarta w pożywieniu oraz kosmetykach. Coraz więcej osób, które zamierzenie unikają chemii z substancji, które dostarczają do swojego ciała. Słowo naturalne stało się bardzo popularne. Zdarza się jednak, że napis na opakowaniu zapewniający naturalny skład. Najbardziej naturalny skład mają kosmetyki eko i bio, jednak cechuje je krótki czas przydatności do użycia.

Profesjonalny dietetyk doradza jak być zdrowym

Owoce porzeczki
Author: TheGiantVermin
Składnikami zdrowej diety nie są tylko owoce i warzywa. Samo pojęcie zdrowia ma duże wykorzystanie. czynnikami wpływającymi na nasze zdrowie są dieta, ruch, kondycja fizyczna. W zależności od tego ile mamy lat także kondycja psychiczna.

Siła tkwi w zdrowej wodzie. Na co wpływa woda?

butelki wody mineralnej
Author: Diego Torres Silvestre
Source: http://www.flickr.com
Na pewno wszyscy świetnie orientujemy się, że nasz organizm składa się w większości z wody. Stanowi ona nawet 70 % naszej masy. Stąd też tak istotne jest stałe spożywanie wody. Być może nie wiedzieliśmy o tym, ale odwodnione komórki szybciej poddają się procesom starzenia i stanowią łatwy cel ataku dla niebezpiecznych chorób oraz bakterii.

Propozycje ekologicznych warzyw na wyciągnięcie ręki

Author: Stella McCartney
Polecane jest zwrócić uwagę na ekologiczne warzywa, które są dostępne na rynku w doskonałych cenach. Zdrowe odżywianie, czyli zbilansowana dieta mają doskonały wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Możliwości znalezienia wysokiej jakości warzyw są bardzo szerokie, więc rekomendowane jest zainteresować się ofertą. Wśród polecanych propozycji znaleźć możemy doskonale dopracowane oferty. Rewelacyjne ceny oraz mnogość wyboru dają się dostrzec.

Schodźmy z wagi z głową.

bardzo smaczne jedzenie raw
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Znowu nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą spoglądamy w lustro. Okazuje się, że zbytni sobie pofolgowaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą oponką, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. W głowie od razu pojawiają się nam różne błyskawiczne diety, które od razu naprawią naszą figurę.

Producenci owoców na terenie Polski

Owoce żurawiny
Author: Muffet
Source: flickr.com
Zadziwiająco często popularny producent owoców na terenie Polski może wyposażyć wiele warzywniaków. Należy się jednak orientować, czy warzywa oraz owoce są sprowadzane spoza kraju czy polskie. Każdy producent jabłek wie, że korzystne jest prowadzenie tego interesu. Nigdy nie zmniejszy się ogromne popyt na owoce, ponieważ są zdrowe oraz smaczne.

Pages