szkoła

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała renomę wśród maturzystów, stając się silnym centrum edukacji.

Jak możemy zadbać o swoje pociechy?

Author: timsamoff
Obecnie często to po prostu jest tak, że rodzice niemal wariują na tle swojego dziecka. To znaczy aż za bardzo o nie chcą dbać. To co prawda nic złego, lecz musimy wiedzieć, że nasza pociecha będzie przez relatywnie niedużą część swojego życia pod całkowitą naszą opieką. A więc należy w jakiś sposób przygotować je do normalnego życia. W wielu przypadkach rodzice tak naprawdę zapominają o tym. To sprawia, że mamy bardzo wielu ludzi, którzy choć powinni mieć już własną rodzinę, to w dalszym ciągu mieszkają z rodzicami. Oczywiście trzeba wziąć jeszcze poprawkę na to, iż poprzednie pokolenie nie zostawiły młodym zbytnio poukładanego świata.

Oferty pracy Wejherowo - pracuj i ciesz się życiem

Szukanie pracy
Author: Devin Stein
Source: http://www.flickr.com
Rodzimy rynek pracy nie jest w najlepszej kondycji. Pokolenie młodych poświęcili najlepsze lata na skończenie wyższych szkół żywiąc nadzieję na znalezienie dobrze płatnej pracy, która umożliwi prowadzenie wygodnego życia. Nic bardziej mylnego.