szkoła

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko uzyskała renomę wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.

Jak możemy zadbać o swoje pociechy?

Author: timsamoff
Obecnie niebywale często to jest tak, że rodzice niemal wariują na tle własnego dziecka. To znaczy za bardzo o nie dbają. To niby nic złego, lecz musimy wiedzieć, że nasze dziecko będzie przez relatywnie niemałą część własnego życia pod 100% naszą opieką. Czyli trzeba jakoś przygotować je do normalnego życia. Często rodzice tak naprawdę nie zwracają na to większej uwagi. To sprawia, że mamy wielu ludzi, którzy chociaż tak naprawdę powinni założyć już swoją rodzinę, to ciągle mieszkają z rodzicami. Naturalnie należy wziąć poprawkę na to, iż wcześniejsze pokolenie nie zostawiły młodym zbytnio poukładanego świata.

Oferty pracy Wejherowo - pracuj i ciesz się życiem

Szukanie pracy
Author: Devin Stein
Source: http://www.flickr.com
Rodzimy rynek pracy nie jest w najlepszej kondycji. Pokolenie młodych poświęcili najlepsze lata na skończenie wyższych szkół żywiąc nadzieję na znalezienie dobrze płatnej pracy, która umożliwi prowadzenie wygodnego życia. Nic bardziej mylnego.