studenci

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała renomę wśród maturzystów, stając się silnym centrum edukacji.

Tani punkt ksero w stolicy województwa

samolot ciągnący baner
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Obecnie, w dobie powszechnych e-maili i cyfrowych dokumentów w dalszym ciągu konieczne jest drukowanie wielu dokumentów. Nie każdy z kolei posiada własną drukarkę i nie każdy pragnie taką kupić. Samo urządzenie nie jest bowiem szczególnie drogie, jednak tusze do drukarek nadal są w stanie niemile zaskoczyć kosztami. Wielokrotnie więc o wiele bardziej opłaca się wykonać wydruk w punkcie niż na własnym urządzeniu. Z tego powodu w tak dużej ilości i prężnie funkcjonują rozmaite punkty ksero, które oferują również drukowanie.

Pora wynajmów pokoi studenckich

nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Na pytanie, w jakich miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, co roku witają przyjeżdżających po przerwie studentów, oraz nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków. Jeśli dodamy do tego ludzi, którzy przybywają żeby szukać pracy ilość szybko się zwiększa. I tak od lat.

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Bogata oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.