studenci

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko uzyskała renomę wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.

Pora wynajmów pokoi studenckich

nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Na pytanie, w jakich miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w dużych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, każdego roku witają przyjeżdżających po wakacjach studentów, jak również nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków. Kiedy dodamy do tego ludzi, którzy przybywają w celach zarobkowych ilość szybko się zwiększa. I tak od lat.

Tani punkt ksero w stolicy województwa

samolot ciągnący baner
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie, w dobie powszechnych e-maili i cyfrowych dokumentów wciąż konieczne jest drukowanie dużej liczby dokumentów. Nie każda osoba z kolei posiada własną drukarkę i nie każdy chce taką kupić. Samo urządzenie nie jest bowiem szczególnie drogie, jednak tusze do drukarek wciąż są w stanie negatywnie zaskoczyć cenami. Wielokrotnie więc o wiele bardziej opłaca się wykonać wydruk poza domem niż na swoim urządzeniu. Dlatego w tak dużej ilości i prężnie funkcjonują różnego rodzaju punkty ksero, które oferują także drukowanie.

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Bogata oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.