studenci

Nasze artykuły

Tani punkt ksero w stolicy województwa

samolot ciągnący baner
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy, w dobie powszechnych e-maili i cyfrowych dokumentów nadal niezbędne jest drukowanie wielu dokumentów. Nie każda osoba z kolei dysponuje własną drukarką i nie każdy pragnie taką nabyć. Samo urządzenie nie jest bowiem szczególnie drogie, jednak tusze do drukarek nadal są w stanie niemile zaskoczyć kosztami. Wielokrotnie więc znacznie bardziej opłacalne jest wykonanie wydruku poza domem niż na własnym urządzeniu. Z tego powodu tak licznie i prężnie działają różnorodne punkty ksero, które oferują także drukowanie.

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.

Pora wynajmów pokoi studenckich

nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Na pytanie, w jakich miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, co roku witają przyjeżdżających po przerwie studentów, oraz nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków. Jeśli dodamy do tego ludzi, którzy przybywają żeby szukać pracy ilość szybko się zwiększa. I tak od lat.

WSTiE w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Bogata oferta oraz świetny poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się centrum edukacji.