Ryzyko

Nasze artykuły

W dzisiejszym świecie jest wiele profesji, o których nie wszyscy zdają sobie sprawę.

Ludzie podczas pracy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Jedną z nich jest aktuariusz. Wiele osób nie orientuje się, czym zajmuje się osoba ze wskazanym fachem. Zatem – wyjaśnijmy.
Zawód aktuariusza jest obecnie bardzo znaczący. Dlaczego? Nade wszystko z tej racji, iż angażują go zwłaszcza firmy ubezpieczeniowe, które pełnią dużą rolę w naszym życiu, ponieważ to dzięki nim otrzymujemy pieniądze w razie wypadku czy innych niespodziewanych wydarzeń. Aktuariusz jest prawdziwym fachowcem, jeśli chodzi o matematykę finansową oraz ubezpieczenia. Dzięki jego wiedzy, jak również umiejętnościom wyliczane jest ryzyko wypadków losowych oraz wiążąca się z nimi wysokość składek ubezpieczeniowych. Ciąży na nim nad wyraz olbrzymia odpowiedzialność, jaka wpływa na przyszłość wielu z nas.

Zadbaj o siebie.

ekologiczne jedzenie raw
Author: Holistic Sverige AB
Source: http://www.flickr.com
Absolutnie każdy lekarz poinformuje nas o tym, że sposób w jaki odżywiamy się każdego dnia może mieć ogromny wręcz wpływ na ogólny stan naszego zdrowia. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale lekceważenie swojej diety może sprowadzić na nas sporo istotnych problemów zdrowotnych, zatem jeżeli chcielibyśmy nieustannie cieszyć się rzeczywiście odpornym i wolnym od różnych chorób organizmem to obowiązkowo musimy potraktować takie sprawy z jak najwyższą uwagą.