pracownicy

Nasze artykuły

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych - wytyczne

Zakupy zza granicy
Source: send-2.pl
Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar oraz profil prowadzonej aktywności, w tym też organizatorzy karmienia w przedszkolach i drugich placówkach oświatowo-wychowawczych posiadają obowiązek wdrożenia HACCP.


Jeśli idzie o HACCP w przedszkolu, do zadań jednostki w ramach wdrożenia HACCP należy m.in. opracowanie zasad czystości, przechowywania oraz podawania żywności, rozplanowanie tzw. „czystej drogi”, po jakiej mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, zlokalizowanie a także korzystanie z toalety, zapewnienie stosownego ubrania personelu, przygotowanie i zapisanie receptur podawanych dań itp.

Dźwigi dopasowane do przenoszenia na wymagające place budowy

zbliżenie na żurawie budowlane
Author: Ron Cogswell
Source: http://www.flickr.com
Wszelki proces budowlany nastręcza podnoszenia, i przesuwania towarów w ograniczonym zasięgu. Działania te realne są dzięki zastosowaniu różnego typu sprzętów transportowych. Urządzenia te są uznawane za maszyny mogące stwarzać specyficzne zagrożenia ze względu na prawdopodobieństwo upadku z wysokości, lub przyciśnięcia transportowanych towarów i ludzi, toteż większa część z nich podlega ponadplanowym przeglądom i odbiorom przeprowadzanym przez kontrolerów Urzędu Dozoru Technicznego.

Ocena 360 stopni jako właściwa ocena pracownicza

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Od wielu lat podwładni podlegają kontroli. Niegdyś wykorzystywano do tego celu sztywne zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem szefów. Teraz, by dowiedzieć się na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różne techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże menagerowi dokonać odpowiedniej selekcji, ale również nagradzać tych najlepszych i dobrze ich mobilizować, inspirować.

Przenośniki powinny być proste w obsłudze

przemysł
Author: Comisión Mexicana de Filmaciones
Source: http://www.flickr.com
Co wykonać, by nie nosić wielkich kartonów?
Kiedy zajmujemy się produkcją oraz magazynowaniem, to pragniemy, by wszelkie czynności w naszej firmie okazały się być wykonywane w jak najlepszy sposób, tak by praca odbywała się szybko oraz bez niepotrzebnych postojów. Przez to potrzeba się zastanowić, w jaki sposób wymyślić transportowanie produktów z jednego miejsca a drugie, tak żeby to wszystko było jak najbardziej wydajne.

W jaki sposób wybrać kancelarię orientującą się w prawie gospodarczym?

prawo
Doświadczenie Kancelarii w prawie handlowym opiera się między innymi na wieloletniej współpracy z organami spółek.


Wspólnicy Kancelarii posiadają ugruntowaną wprawę w kompleksowym przygotowaniu specyfikacji niezbędnej do powstania oraz aktywności spółek (aranżowanie zgromadzeń, przygotowywanie należytych orzeczeń organów spółek jak też statutów organizacyjnych).

Atrakcyjne elementy do Case - radzimy jakie zamówić.

naprawa maszyn
Author: teresatrimm
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo sprzedaje oryginalne części do prawie wszystkich sprzedawanych na rynku urządzeń rolniczych i budowlanych, producentów zagranicznych i krajowych. Firma ma bardzo dobrze zaopatrzone magazyny. Na życzenie kontrahenta pracownicy przedsiębiorstwa mogą sprowadzić prawie każdą część w jak najkrótszym czasie. Oprócz tego firma wysyła części za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całej Polski.

Powołanie do życia swojej firmy budowlanej - co warto wiedzieć

teren budowy
Author: Luis Romero
Source: http://www.flickr.com
Szukając pomysłu na własny biznes wiele osób decyduje się na uruchomienie firmy w branży budowlanej. Tego rodzaju firm jest niemało, a mimo wszystko co miesiąc uruchamiają się kolejne. Na nieszczęście równie sporo firm każdego miesiąca plajtuje, zatem trzeba mieć świadomość tego, iż nie jest to wcale tak prosty biznes, jak może się wydawać. Czy rzeczywiście winniśmy postawić na taką działalność?

Pages