pracodawca

Nasze artykuły

Intratne ogłoszenia dla ludzi zainteresowanych działalnością kierowcy

wózek widlowy
Author: Feed My Starving Children (FMSC)
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną poświęcić się pod kątem zawodowym pracy kierowcy, muszą pamiętać o realizowaniu konkretnych szkoleń. Dotyczy to przede wszystkim pracowników, którzy specjalizują się w kierowaniu specjalistycznymi pojazdami. Dla przykładu, w dzisiejszych czasach bardzo wielu jest zainteresowanych pracą w zawodzie operatora wózka widłowego. Również w tym wypadku niezbędne jest uzyskanie obowiązkowych zaświadczeń odnoszących się do ukończenia kursu.

Jak przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze sposoby i metody na szukanie nowego zajęcia.

Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Na którymś etapie kariery zawodowej wiele osób decyduje się na zmianę zatrudnienia, jednak w wielu rejonach kraju i zawodach znalezienie jej nie jest łatwe. W dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław z pracą najczęściej nie ma problemów, jeśli tylko ktoś będzie miał chęci, to z pewnością coś znajdzie. Jednak w innych rejonach kraju już tak łatwo może nie być, szczególnie jeśli w pobliżu nie ma żadnych większych fabryk i zakładów mogących dać zatrudnienie.

Jak przeprowadzić ocenę pracowniczą?

Praca, biznesmen
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Na polski rynku pojawia się coraz większa ilość firm chcących inwestować w biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które mogą podsumować wydajność w danym kwartale czy miesiącu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów przedsiębiorstwa.

Zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku w pracy jest bardzo ważne

bezpieczeństwo
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Pracownik fizyczny to osoba, która, jak nazwa mówi,para się zajęciem wymagającym głównie zastosowania siły fizycznej. Jednak nie jest to do końca prawdą. Wiele robót wymaga specjalistycznego przeszkolenia lub ekstra kwalifikacji, jak na przykład obsługa maszyn.

Odejście z pracy wiąże się z różnymi zmianami Czytaj na ten temat nieco więcej

praca
Author: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Source: http://www.flickr.com
Jak zareagować gdy wychodzenie do pracy nie daje nam satysfakcji?

Wychodzimy do pracy, poznaliśmy tam własne miejsce, w środku nocy jesteśmy w stanie powiedzieć co powinniśmy w niej robić, znamy wszystkich kolegów, a nierzadko też ich rodziny. Lecz co wykonać, jeśli coraz mniej ochoczo budzimy się do pracy, jeżeli przekraczanie jej progu nie sprawia nam już zadowolenia, gdy jest tak, że wszystko zrobimy z automatu i tak naprawdę rozmyślamy jedynie o tym, w którym momencie będziemy mieli szansę pójść do domu?

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej pracy i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

praca
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas musi wiedzieć jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w pracy, albowiem mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. Dlatego, przeczytaj ten materiał i dowiedz się kilku potrzebnych rzeczy.