potrawy

Nasze artykuły

Gotowanie dla wszystkich

Author: nlann
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile lat mamy na karku bo cel jest jeden - ugotować smaczną potrawę. Żadna to hańba nie umieć pichcić, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w gotowaniu mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje samodzielne gotowanie.

Dietetyk może zaplanować odpowiednią dietę

Author: Flickr.com
Pragniesz szybko schudnąć, zrób to z głową. Miast sprawdzać na sobie następną dietę cud, pójdź do specjalisty. Dietetyk poradzi ci, jak efektywnie oraz - co najważniejsze - bez szkody dla twego zdrowia, stracić niepotrzebne kilogramy. W jaki sposób szybko stracić na wadze, gdy żadna z diet nie przynosi rezultatu? Skuteczne odchudzanie jest procesem wymagającym sporo czasu, cierpliwości oraz restrykcyjnego przestrzegania zaleceń dietetycznych.

Smakowity boczek – od czego zainicjować przygotowania?

podany na talerzu boczek z dodatkami
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla ogromnej liczby naszych rodaków bardzo duże znaczenie ma wykonywanie rozmaitych potraw we własnym zakresie. Można mieć wówczas stuprocentową pewność, że użyte do wykonywania potraw składniki są wysokiej jakości oraz, że pochodzą one ze sprawdzonego źródła. Patrząc na to, jak upiec boczek, rekomendowane jest przygotować z właściwym wyprzedzeniem całość składników. Wskazana gramatura surowego boczku, z czego chcemy zrobić naszą pieczeń, zdeterminuje ilość dodanej wody, oleju oraz przypraw.

Dlaczego badanie krwi jest tak konieczne i jak warto się do tego przygotować? Co jest najważniejsze?

badania w laboratorium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria medyczne znajdują się w sumie w każdym mieście. Pewnie jest to odpowiedź na zapotrzebowanie wobec badań, które obecnie konieczne są nie tylko do pracy, ale znacznie znacznie częściej do szkół.

Polubić gotowanie

Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami
Author: Sofa
Source: Sofa
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał.

Coraz bardziej atrakcyjny asortyment sklepów proponujących zdrowe jedzenie

Zdrowa żywność
Author: Coanri/Rita
Source: http://www.flickr.com
Obecnie dużo więcej osób zaczyna świadomie podchodzić do doboru rozmaitych artykułów spożywczych. Jest to spowodowane tym, iż coraz częściej słyszy się o zatruciach, jak również pojawianiu się niezdrowej żywności, która niekorzystnie wpływa na nasz organizm. To bardzo dobrze że ludzie zapoznają się z zawartością wybranego produktu, dlatego że poprzez to podejmują wybór świadomie, a nie kierują się jedynie ceną danego produktu.