owoce

Nasze artykuły

"Zielone tło" naszej działki

ogród
Author: Sheila Sund
Source: http://www.flickr.com
Drzewa i krzewy tworzą kanwę ogródka. Wydzielają przestrzeń , izolują od kłopotliwego sąsiedztwa. Drzewa szpilkowe upiększają nawet zimą.
Z powodu rozmiarów jak też długowieczności drzewa i krzewy są stałym elementem ogrodu. Często wręcz decydują o jego charakterze. Dlatego warto odpowiednio obmyślić, jakie krzewy i drzewa ozdobne wybrać do ogrodu. Także dobór miejsca w jakim drzewa ozdobne zostaną posadzone, musi być dokładnie zaplanowany. Dużej dyscypliny wymaga organizowanie niedużych ogródków. Przed nabyciem roślin koniecznie trzeba wziąć pod uwagę ich ostateczne rozmiary, i wyobrazić sobie w jaki sposób po latach wypełnią powierzchnię ogrodu.

Co to jest dieta raw? O co w niej chodzi i czy dobrze jest stosować ją w swoim życiu?

warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to przede wszystkim produkty pochodzenia roślinnego. Czyli zalicza się tu świeże owoce i warzywa, ale również kiełki, orzechy albo nasiona. W jej skład jednak mogą także wliczać się owoce morza, jajka i mięso. Wszystko dotyczy poglądów, a każda osoba powinna indywidualnie dobierać własną dietę.

Błonnik z ananasem - jak pomaga układ trawienny i czy warto go stosować?

Błonnik
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Błonnik i ananas tworzą składnik wielu suplementów diety mających wspomóc proces odchudzania. Stanowią fenomenalne połączenie tworzące doskonały farmaceutyk dla osób zmagających się z otyłością. W czym tkwi jego sekret?

Zadbaj o siebie.

ekologiczne jedzenie raw
Author: Holistic Sverige AB
Source: http://www.flickr.com
Absolutnie każdy lekarz poinformuje nas o tym, że sposób w jaki odżywiamy się każdego dnia może mieć wielki wręcz wpływ na ogólną kondycję naszego zdrowia. Nierzadko nawet o tym nie wiemy, ale zaniedbywanie swojej diety może narazić nas na bardzo wiele istotnych kłopotów zdrowotnych, zatem jeśli chcielibyśmy nieustannie cieszyć się rzeczywiście odpornym i wolnym od różnych dolegliwości ciałem to konieczne będziemy musieli z jak najwyższą uwagą dbać o te kwestie.

Co nam oferują sklepy ze zdrową żywnością?

ekologia
Author: USDA NRCS South Dakota
Source: http://www.flickr.com
Punkty ze zdrową żywnością powstają ostatnimi czasy jak grzyby w deszczową aurę. Może razem z trendem na aktywne rodzaje odpoczywania sprawią, że ogonki do medyków nareszcie się skończą? Oby tak było. Punkty te proponują przede wszystkim wszelkiego rodzaju żywność ekologiczną, poczynając od nieprzetworzonych warzyw i innych plonów rolnych które mają odpowiednie certyfikaty i unijne logo (tzw. euro liść).

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Coraz mniej czasu i coraz mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasami z trudem za nim zdążyć. Jednakże nastała moda na slow life i nawrót do natury. Wiele ludzi pragnie mieć możliwość więcej poświęcić bliskim atakże dbać o jej zdrowie. W ten trend zwłaszcza wpisuje się ekologiczne żywienie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.

Pages