owoce

Nasze artykuły

Co to jest dieta raw? O co w niej chodzi i czy dobrze jest stosować ją w swoim życiu?

warzywa
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Dieta raw food to głównie produkty pochodzenia roślinnego. To znaczy zalicza się do nich świeże owoce i warzywa, ale i kiełki, orzechy czy nasiona. W jej skład jednak mogą również wejść owoce morza, jajka i mięso. Wszystko zależy od poglądów, a każda osoba musi indywidualnie dobrać sobie swoją dietę.

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Coraz mniej czasu i coraz mnóstwo na głowie. życie stale przyspiesza i czasami z trudem za nim zdążyć. Jednakże nastała moda na slow life i nawrót do natury. Wiele ludzi pragnie mieć możliwość więcej poświęcić bliskim atakże dbać o jej zdrowie. W ten trend zwłaszcza wpisuje się ekologiczne żywienie. Jak to pojednać? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.

Żywność ekologiczna zaczyna zdobywać nasze serca

Zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że wliczamy się do tych ludzi, którzy mocno trzymają się swoich nawyków oraz na informację o tym, że muszą się lepiej i zdrowiej odżywiać wzruszają tylko rękoma. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się, jak pachnie żywność ekologiczna?

Zadbaj o siebie.

ekologiczne jedzenie raw
Author: Holistic Sverige AB
Source: http://www.flickr.com
Absolutnie każdy lekarz poinformuje nas o tym, że sposób w jaki odżywiamy się każdego dnia może mieć ogromny wręcz wpływ na ogólny stan naszego zdrowia. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale lekceważenie swojej diety może sprowadzić na nas sporo istotnych problemów zdrowotnych, zatem jeżeli chcielibyśmy nieustannie cieszyć się rzeczywiście odpornym i wolnym od różnych chorób organizmem to obowiązkowo musimy potraktować takie sprawy z jak najwyższą uwagą.

Czym jest zdrowa żywność

warzywa ekologiczne
Author: Paul Pitman
Source: http://www.flickr.com
Jesteś tym, co jesz – tak mówi stare porzekadło. Jesteś zdrowym człowiekiem, bowiem spożywasz zdrową żywność. A co w obecnych czasach, oznacza ten zwrot? Zdrowa żywność to rozmaitego typu produkty naturalne i ekologiczne, nieskażone chemią spożywczą i niezmodyfikowane genetycznie. Ich przygotowywanie i wytwarzanie opiera się przede wszystkim na naturalnych mechanizmach chemicznych, takie jak fermentacja a także używa się naturalne produkty, jak na przykład żywe kultury bakterii. Do upraw warzyw ekologicznych używa się wyłącznie naturalnych nawozów.

Błonnik z ananasem - jak pomaga układ trawienny i czy warto go stosować?

Błonnik
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Błonnik i ananas ustanawiają składnik mnóstwa suplementów diety mających wesprzeć proces odchudzania. Ustanawiają cudowne połączenie tworzące bez zarzutu medykament dla ludzi zmagających się z nadwagą. W czym tkwi jego sekret?

Pages