ogłoszenie

Nasze artykuły

Jak poszukiwać ofert pracy, by odnaleźć wymarzony jak też dobrze płatny etat?

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku kto jest zainteresowany znalezieniem pracy winien rozpocząć od klasycznego sposobu, a więc od wpisania się do Powiatowego Urzędu Pracy w swym powiecie. Oczywiście ta technika nie daje stuprocentowej gwarancji zatrudnienia. Dlatego należy szukać innych technik.

6 metod na określenie własnej konkurencji

Business
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Zapewne zdarzyło się wielu osobom, jako zwykłym konsumentom zostać oszukanym przez większe lub mniejsze firmy. Nie tylko zwykli konsumenci są oszukiwani. Często firmy też są wciągane w nie do końca legalne biznesy, nie będąc tego świadomymi. Są różne przedsiębiorstwa, które balansują między tym, co dozwolone, a tym, co jest zabronione prawnie. Gra ta ma na celu złowienie jak największej liczby klientów. Konkurencyjność na naszym rynku jest coraz większa.

Górny Śląsk jest zaliczany do najbardziej uprzemysłowionych obszarów naszego kraju

śląsk
Source: www.medas-media.com.pl
W ostatnich latach nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie bezrobocie jest co raz poważniejszym problemem. Na przykład w Hiszpanii bezrobocie sięga dwudziestu sześciu procent. W Polsce nie mamy aż tak wysokich wskaźników bezrobocia, ale w wielu regionach kraju bez pracy pozostaje spora część zdolnych do wykonywania zawodu młodych osób. Najwyższy procent bezrobotnych zanotowano pod koniec lutego 2013 w województwie podlaskim. Dużo lepiej sytuacja wygląda natomiast w województwie mazowieckim, śląskim czy wielkopolskim.