mieszkanie

Nasze artykuły

Przystępne cenowo mieszkania w stolicy oraz okolicach

balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Gdy postanawiamy kupić nowe mieszkanie musimy wiedzieć, które miasta wchodzą w grę. Nie powinniśmy kupować mieszkania gdziekolwiek, byle tylko je kupić. Oczywiście możemy zawsze potem ten lokal mieszkaniowy wynająć, ale jeśli już mamy brać kredyt na mieszkanie, to dobrze postarać się wybrać takie mieszkanie, którego lokalizacja nie będzie ograniczać naszych życiowych planów. Z tego powodu idealną opcją jest kupno mieszkania w Warszawie.

Istotne rady dla tych, co wynajmują lokale mieszkalne

metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem swojego mieszkania, niewątpliwie możesz mówić o wielkim szczęściu. Dzisiaj dużo ludzi nie ma gdzie mieszkać – kupno swojego mieszkania to tak wielki wydatek, że niemalże nikt w obecnych czasach nie może sobie na to pozwolić.

Po co opłaca się aranżować swójbalkon?

balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Nawet nieduża przestrzeń może być niezwykle praktyczna, jeżeli tylko zostanie właściwie zaaranżowana. Nikt nie ma co do tego wątpliwości, jeśli w grę wchodzą niewielkie pomieszczenia czy kawalerki. W tym wypadku robimy wszystko, by funkcjonowało nam się możliwe najbardziej komfortowo. Nie wiadomo jednak dlaczego, często nie jesteśmy konsekwentni, gdy chodzi o balkon. To także obszar, który można doskonale wykorzystać, jednak z reguły właściciele domów z balkonami po prostu sobie odpuszczają. Tymczasem dobrze wykonana aranżacja balkonu ma wiele zalet. O czym dokładnie mowa?

Pora wynajmów pokoi studenckich

nieruchomość
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Na pytanie, w jakich miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, co roku witają przyjeżdżających po przerwie studentów, oraz nowo przybyłych, dopiero co po maturze 1-roczniaków. Jeśli dodamy do tego ludzi, którzy przybywają żeby szukać pracy ilość szybko się zwiększa. I tak od lat.

Jak się pozbyć starych mebli?

ekologia
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na co dzień zwykle nie zastanawiamy się nad usługami związanymi z wywozem sprzętów czy ich utylizacją. Zazwyczaj jesteśmy postawieni przed tego typu koniecznością, gdy zaczynamy remont mieszkania – albo naszego własnego, lub na przykład otrzymanego po dziadkach czy kimkolwiek z rodziny. Najczęściej okazuje się, że takie mieszkania nie były odnawiane przez bardzo długi czas, sprzęty nadają się właściwie tylko do wyrzucenia i to właśnie od wyniesienia wszystkiego z pomieszczeń musimy zacząć odnawianie.

Jak nabyć prywatne mieszkanie?

fasada
Author: Schüco
Source: Schüco
Kupno własnego mieszkania to bezsprzecznie marzenie bardzo wysokiej części naszego społeczeństwa. W praktyce okazuje się, że mieszkanie z rodzicami niestety po wielokroć jest wyjątkowo uciążliwe, w związku z tym tez pragniemy uczynić wszelakie wysiłki, aby zakończyć ten stan. Rozwiązań, które przyniosą nam ulgę bez wątpliwości jest ogromnie dużo, niemniej pomimo tego ostateczna decyzja w szeregu przypadków zależy od naszych możliwości finansowych.

Należy znać oczekiwania potencjalnych kupców

Zamieszkać komfortowo pod Warszawą
Author: BARC
Source: BARC
Mimo że z roku na rok jest znacznie więcej budowli mieszkalnych, to mimo wszystko zainteresowanie nimi nie rozpoczyna się pomniejszać, a co się z tym łączy, ciągle trzeba ich znacznie więcej. Jak się okazuje, deweloperzy nie jedynie wydają sobie z tego sprawę i próbują sprostać tym oczekiwaniom, lecz jednocześnie wspaniale zaznaczą co ma szansę spodobać się potencjalnym klientom i czym najprościej będzie ich do siebie przywołać.

Pages