kolana

Nasze artykuły

Kolana są szczególnie wystawione na różnorakie urazy

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Zazwyczaj nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do własnego zdrowia, jeśli nic nam nie doskwiera, dlatego wielu ludzi jest zadziwionych, gdy pojawiają się problemy ze stawami i dowiadują się, że ścierają się one z upływem lat. Najczęściej ścieraniu ulega chrząstka stawowa, co doprowadzić ma szansę do bólu w czasie spacerowania, do zmniejszenia możliwości ruchowych, a od czasu do czasu nawet i do trwałego kalectwa.

Terapia, zupełnie tak samo jak późniejsza rekonwalescencja, staje się powinnością podejmowaną przez lekarzy najróżniejszych specjalizacji

uszkodzenie łękotki
Author: Rawatan Alternatif Shah Alam
Source: http://www.flickr.com
Panie, które uskarżają się na różnego typu schorzenia narządów ruchu, świetnie wiedzą, jak taka przypadłość może utrudnić szare życie. Ból przy poruszaniu się w niektórych przypadkach pozostaje tak wielki, że nie wystarczają już maści lub tabletki przeciwbólowe kupowane w aptece. Co więcej, te bardziej poważne przypadłości wymagają leczenia inwazyjnego. Taki los staje się udziałem także osób w sile wieku - wystarczy przewrócić się na zasypanym śniegiem trotuarze i nieszczęście gotowe.