jedzenie

Nasze artykuły

Doskonałe przepisy na bazie kalafiora na co dzień

Posiłek z rodziną
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Patrząc na mnogość dostępnych obecnie na rynku produktów, można stuprocentowo zatroszczyć się o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny posiłków i o zdrowe odżywianie. Nie trzeba wydawać fortuny, aby mieć pewność rewelacyjnej jakości zastosowanych do stworzenia pełnowartościowych potraw składników. Najlepsze oraz najzdrowsze produkty można znaleźć w wielu punktach w każdym mieście w kraju, natomiast ceny nie są wysokie. Wybierz swoje zdrowie i ciesz się nim przez długie lata!

Dobrze się odżywiamy

Brukselka
Author: liz west
Source: http://www.flickr.com
Rodacy co raz częściej zapadają na choroby. Męczą nas różne infekcje. Narzekamy prawie na wszystko. Kiedy nasze ciało wysyła nam pierwsze komunikaty, że coś jest źle, bagatelizujemy to lub połykamy kolorowe pastylki, które, jeśli wierzyć tym przeróżnym spotom reklamowym w telewizji, mogą nas podnieść na nogi. Dopiero, gdy sytuacja jest wyjątkowo fatalna, udajemy się do lekarza. A wtedy często się okazuje, iż jest już za późno.

Gotowanie dla wszystkich

Author: nlann
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci i ile lat mamy na karku ponieważ cel jest ten sam - ugotować smaczną potrawę. Żaden to wstyd nie umieć pichcić, gdyż wcześniej zawsze ktoś to robił za nas. Mogła to być opiekuńcza mama, pracowita małżonka czy też zakochany w gotowaniu mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który o dziwo nazywa się zupką chińską, to pozostaje samodzielne gotowanie.

Ekologiczne substancje czyszczące

ekologia
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie znacznie większy nacisk położony jest na sprawy dbania o środowisko i ekologii. Ludzie zaczynają częściej zastanawiać się nad tym, co jedzą i jakie substancje wykorzystują. W sprawach odżywiania się coraz bardziej popularna staje się tak zwana zdrowa żywność, otrzymywana sposobami niezagrażającymi środowisku. Coraz powszechniejsze jest również powracanie do naturalnych preparatów do tkanin, do których należy krochmal. Otrzymywany jest on z wody i skrobi ziemniaczanej, a używany jest do usztywniania materiału.

Co tak rzeczywiście jest w produktach przeznaczonych dla zwierząt?

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Żywienie twojego zwierzęcego pupila jest niezmiernie istotna. Wybór właściwej diety musisz zawsze konsultować z zwierzęcym dietetykiem. Musi on ocenić cechy twojego zwierzęcia – głównie wiek, płeć, fakt sterylizacji oraz przebyte choroby. To jasne, że psy i koty dorosłe powinny jeść inaczej, niż małe, a kastrowany pies inaczej, niż ten bez operacji.

Kontakt z dietetykiem w ciągu odchudzania jest niezmiernie znaczący, by monitorować wszelkie nietolerancje pokarmowe

Noworoczne zmiany dla zdrowia
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zdrowy tryb życia jest na obecną chwilę niesłychanie lubiany i coraz więcej ludzi ochoczo przekształca swoje codzienne nawyki, żeby czuć się lepiej. Zdrowa dieta, aktywność sportowa czy też odstawienie fast foodów to niektóre z pierwszych kroków, jakie przewodzą nas do lepszego samopoczucia i od razu dłuższego życia w pełni sił.

Zatroszcz się o swój organizm. Przestrzegaj kilku zasad i od razu odczuj poprawę samopoczucia!

sklep ekologiczny
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie jedzenie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Jak jeść by nasze ciało odczuło dodatnie efekty zdrowego jedzenia? Regułą powinno być spożywanie od 4 - 5 dań każdego dnia. Racje powinny być skromniejsze, ale pożywiać się możemy częściej. Nie przeskakuj śniadania, jest to najważniejszy posiłek w trakcie dnia. Wystrzegaj się szybkiego jedzenia, każdorazowo siedź podczas jedzenia, nie rób tego stojąc.

Pages