jedzenie

Nasze artykuły

Gotowanie dla wszystkich

Author: nlann
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile lat mamy na karku bo cel jest jeden - ugotować smaczną potrawę. Żadna to hańba nie umieć pichcić, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w gotowaniu mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje samodzielne gotowanie.

Zatroszcz się o swój organizm. Przestrzegaj kilku zasad i od razu odczuj poprawę samopoczucia!

sklep ekologiczny
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Prawidłowe jedzenie ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie. Co robić aby nasze ciało odczuło pozytywne skutki prawidłowego odżywiania? Zasadą jest jedzenie od 4 - 5 posiłków każdego dnia. Porcje powinny być mniejsze, ale pożywiać się możemy wielokrotnie. Nie pomijaj śniadania, jest to naistotniejszy posiłek w ciągu dnia. Wystrzegaj się szybkiego jedzenia, każdorazowo siedź w trakcie jedzenia, nie rób tego na stojąco.

Co tak rzeczywiście jest w produktach przeznaczonych dla zwierząt?

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Karmienie twojego kota lub psa jest niezmiernie ważne. Wybór odpowiedniej diety należy zawsze konsultować z weterynarzem. Musi on ocenić ”parametry” twojego przyjaciel – przeważnie liczbę lat, płeć, kastrację oraz ogólną kondycję. To oczywiste, że zwierzęta starsze powinny jeść inaczej, niż młode, a sterylizowany pies w inny sposób, niż ten bez operacji.

Polubić gotowanie

Krucha kaczka z karmelizowanymi jabłkami
Author: Sofa
Source: Sofa
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku gdyż cel jest ten sam - ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał.

Doskonałe przepisy na bazie kalafiora na co dzień

Posiłek z rodziną
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Patrząc na mnogość dostępnych dzisiaj na rynku produktów, można w pełni zatroszczyć się o zróżnicowanie przygotowywanych dla całej rodziny posiłków oraz o zdrowe odżywianie. Nie trzeba wydawać fortuny, by być pewnym znakomitej jakości zastosowanych do stworzenia pełnowartościowych dań składników. Znakomite i najzdrowsze produkty można znaleźć w wielu punktach w każdym mieście w Polsce, a ceny nie są najwyższe. Wybierz swe zdrowie i ciesz się nim przez długie lata!

Kontakt z dietetykiem w ciągu odchudzania jest niezmiernie znaczący, by monitorować wszelkie nietolerancje pokarmowe

Noworoczne zmiany dla zdrowia
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zdrowy tryb funkcjonowania jest dziś bardzo modny i coraz więcej ludzi ochoczo modyfikuje swoje dzienne nawyki, żeby czuć się korzystniej. Zdrowa dieta, aktywność sportowa lub odstawienie fast foodów to jedne z pierwszych kroków, jakie prowadzą nas do zdrowszego samopoczucia i jednocześnie dłuższego funkcjonowania w pełni energii.

Dobrze się odżywiamy

Brukselka
Author: liz west
Source: http://www.flickr.com
Rodacy co raz częściej chorują. Męczą nas rozmaite infekcje. Uskarżamy się praktycznie na wszystko. Kiedy nasz organizm wysyła nam pierwsze sygnały, że coś jest nie w porządku, bagatelizujemy to lub połykamy kolorowe pastylki, które, jeśli wierzyć tym wszystkim spotom reklamowym w telewizji, mogą nas postawić na nogi. Dopiero, gdy sytuacja jest rzeczywiście fatalna, udajemy się do lekarza. A wtedy często się okazuje, iż jest już za późno.

Pages