fundusze

Nasze artykuły

Fundusze unijne mamy szansę uzyskać w każdym momencie

obliczenia finansowe
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Czy należą nam się fundusze unijne?

Czasem dzieje się tak, że mamy plan na jakąś inwestycję, ale niestety nie posiadamy na nią właściwych funduszy, co spowoduje, że wszystko się przedłuża, a w końcu dochodzi do momentu, że już nie mamy szansy konkretnej inwestycji przeprowadzić.

Czy inwestowanie funduszy to niepewność czy możliwość osiągnięcia sukcesu?

waluta Euro
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Giełda to obszar gdzie natrafiają na siebie tysiące a może i miliony inwestorów. W przyrodzie nie ma nic za darmo. Jeśli mamy w zamyśle osiągać zyski dzięki inwestowaniu, musimy nauczyć się jak dobrze lokować środki finansowe oraz zgłębić umiejętność pobłażania niebezpieczeństwa.

Życie na podstawie własnych zarobków, w dzisiejszych czasach, nie jest takim łatwym wyzwaniem jak to się wydaje.

Karta kredytowa
Source: http://pixabay.com/
Jeżeli ktoś twierdzi, iż wystarczy mieć własną firmę, bądź być rolnikiem, aby dojść do majątku to jest w bardzo dużym błędzie. Dlatego że od pomysłu do działania, jest jeszcze moment bardzo trudnej pracy i motywacji jakichkolwiek sił. Rozsądne zarządzanie i pracowitość mogą rzeczywiście okazać się drogą do sukcesu.

Gdzie trzymać swoje oszczędności?

Author: pfala
Wszyscy wiedzą, że pieniądze nie rosną na drzewach – jeśli tylko oczywiście nie jesteś gwiazdą, bardzo znaną postacią w państwie lub bardzo wybitnym naukowcem. Kiedy pochodzisz z przeciętnej rodziny i trapią cię przeciętne kłopoty, pewnie pracujesz, troszczysz się o zachowanie godziwego życia i głowisz się, jak jeszcze próbować rozmnożyć oszczędności, jakie jakoś udało się zebrać na koncie w banku.

Pages