etat

Nasze artykuły

Jak poszukiwać ofert pracy, by odnaleźć wymarzony jak też dobrze płatny etat?

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku kto jest zainteresowany znalezieniem pracy winien rozpocząć od klasycznego sposobu, a więc od wpisania się do Powiatowego Urzędu Pracy w swym powiecie. Oczywiście ta technika nie daje stuprocentowej gwarancji zatrudnienia. Dlatego należy szukać innych technik.

Praca w wielu zawodach w Piotrkowie Trybunalskim. Zajrzyj, jeśli biotechnologia, czy operowanie walcem to branże w których poszukujesz pracy.

Pracodawca
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Każdy wie, że wyższe wykształcenie we współczesnych czasach nie jest zapewnieniem szybkiego znalezienia pracy. Według badań GUS w 2014 roku liczba społeczeństwa bez pracy o wykształceniu wyższym była większa, niż osób bezrobotnych ze średnim wykształceniem – prawie o 25 tysięcy. Więc trzeba spokojnie znieść mit, że tylko osoby z wyższym wykształceniem mają możliwość w tym kraju znaleźć pracę. Obecnie powinno się mieć odrobinę szczęścia, by otrzymać etat. Co rusz więcej jest za to ofert zatrudnienia na tzw. umowy śmieciowe, czyli na zlecenie i dzieło.

Odejście z pracy wiąże się z różnymi zmianami Czytaj na ten temat nieco więcej

praca
Author: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Source: http://www.flickr.com
Jak zareagować gdy wychodzenie do pracy nie daje nam satysfakcji?

Wychodzimy do pracy, poznaliśmy tam własne miejsce, w środku nocy jesteśmy w stanie powiedzieć co powinniśmy w niej robić, znamy wszystkich kolegów, a nierzadko też ich rodziny. Lecz co wykonać, jeśli coraz mniej ochoczo budzimy się do pracy, jeżeli przekraczanie jej progu nie sprawia nam już zadowolenia, gdy jest tak, że wszystko zrobimy z automatu i tak naprawdę rozmyślamy jedynie o tym, w którym momencie będziemy mieli szansę pójść do domu?