dom

Nasze artykuły

W jaki sposób poradzić sobie z cerą tłustą ? Jakie specyfiki zastosować ? Jakie sposoby domowe będą tak samo skuteczne?

grający w grę na playstation
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Cera tłusta to problem nie jedynie nastoletnich osób. Zwykle kojarzy się z ludźmi w okresie dorastania. Faktycznie, w tym okresie kłopot z posiadaniem skóry świecącej i trądziku będzie duży, jednakże może on się także uaktywnić w późniejszym wieku.

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie obejścia

Ogrodowe oczko
Author: jpopesku1
Source: www.flickr.com
W zasadzie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się mało praktyczne. W jaki sposób dobierać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio nam służyły? W jaki sposób zaoszczędzić prąd gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą być równocześnie elementem dekoracyjnym?

Interesujące oświetlenie

Author: INTERNITY
Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania podobnie jak jego wystrój ma nam starczyć na lata, jest tak duża, że nie potrafią podjąć prawie żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie zobaczyć w wyobraźni ukończonego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Z kolei inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i potrafią w myślach zobaczyć |oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej krasie.

Jak oszczędzać? Istnieje parę łatwych trików, które spowodują, iż będziemy zużywać mniej energii

porada
Author: Zeke Murphy
Source: http://www.flickr.com
Wydatki związane z używania energii elektrycznej stanowią jedno z głównych obciążeń naszych domowych wydatków. Czy jest możliwe je zmniejszyć nie zaniżając przy tym komfortu życia? Okazuje się, że to możliwe!

Pages