dom

Nasze artykuły

W jaki sposób poradzić sobie z cerą tłustą ? Jakie specyfiki zastosować ? Jakie sposoby domowe będą tak samo skuteczne?

grający w grę na playstation
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Tłusta cera to kłopot nie jedynie nastolatek. Zwykle kojarzy nam się z osobami w okresie dojrzewania. Rzeczywiście, w tym okresie problem skóry świecącej oraz trądziku jest duży, jednak może się on również pojawić w późniejszym wieku.

W co należałoby zainwestować tworząc domowy ogródek?

Lampy ogrodowe
Author: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/
Stworzenie niezmiernie eleganckiego otoczenia naszego domu to bezsprzecznie marzenie dużej części z nas. Niemniej tymczasem praktyka pokazuje nam, że w szeregu przypadków w szerokiej gamie wielu produktów łatwo jest się nam pogubić. Produkty, które są nam proponowane przez różne firmy w wielu przypadkach różnią się od siebie zarówno wyglądem jak i technologią wykonania, skutkiem tego też obowiązkowo musimy zdecydować się na przeprowadzenie niezmiernie dobrej analizy rynku.

Działki pod inwestycje - w jaki sposób postępować otrzymując w spadku niepotrzebne grunty?

inwestycje
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Życie płata różnego rodzaju figle. Jedne momenty mamy wyryte w pamięci, będąc jednymi z najlepszych chwil jakich dane nam było doświadczyć, inne znowu chciałoby się z owej pamięci usunąć. Lista wspaniałych wspomnień może być bardzo długa. Pierwszy upragniony motocykl, pierwszy pocałunek, wesele, otrzymanie upragnionej pracy, narodziny dziecka to zaledwie nieliczne z nich.

Jak można dzisiaj zatroszczyć się o ekologię już w czasie budowy przyszłego domu?

Budowa domu
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowanie domu to duże wyzwanie, zarówno gdy chodzi o kwestie logistyczne, jak także kwestie finansowe, toteż dobrze jest się do niej faktycznie jak najdokładniej przygotować oraz wszystkie, nawet najdrobniejsze decyzje rozsądnie przeanalizować, żeby uzyskać gwarancję, że rezultat ostateczny będzie zadowalający. Ogromne znaczenie posiadają dzisiaj wszelkiego rodzaju kwestie ekologiczne. Czemu?

Ekologiczne zastosowanie deszczówki w gospodarstwie domowym

Jesienna szaruga służy pilniejszej obserwacji tego co dookoła nas. Lubię gdy o 16 jest już szaro na świecie. Można sobie wówczas bez pośpiechu usiąść i spojrzeć na deszcz. Lubię sobie wówczas myśleć o rozmaitych rzeczach. Mam nieduży ogródeczek i patrząc w jego stronę myślałem jak wiele wody się trwoni. Pewnego razu zacząłem zastanawiać się co można by z tym fantem zrobić, zwłaszcza że mam malutkie dzieci, i pożądałbym by żyły w możliwie ekologicznym środowisku.

Jak oszczędzać? Istnieje parę łatwych trików, które spowodują, iż będziemy zużywać mniej energii

porada
Author: Zeke Murphy
Source: http://www.flickr.com
Koszty związane z korzystaniem z energii elektrycznej stanowią jedno z głównych obciążeń domowego budżetu. Czy można je zredukować nie obniżając jednocześnie komfortu życia? Oczywiście, że tak!

Pages