dom

Nasze artykuły

Profile stalowe z pewnością będą potrzebne na prawie każdej budowie

budowa
Author: Public domain: Use these pix for any purpose
Source: http://www.flickr.com
W czasie budowy domu trzeba wyposażyć się we wszystkie potrzebne przyrządy i maszyny. Jest to przede wszystkim relewantne, jeżeli zamierzamy wszystko zrobić samodzielnie. Wiadomym jest, że zatrudniając profesjonalną firmę budowlaną nie będziemy musieli się już niczym zamartwiać. Ich obowiązkiem jest należyte przygotowanie się do roboty.

Jak oszczędzać? Istnieje parę łatwych trików, które spowodują, iż będziemy zużywać mniej energii

porada
Author: Zeke Murphy
Source: http://www.flickr.com
Wydatki związane z korzystaniem z energii elektrycznej stanowią jedno z podstawowych obciążeń domowego budżetu. Czy jest możliwe je zmniejszyć nie obniżając przy tym komfortu życia? Okazuje się, że tak!

Sezon ogrodowy w pełni - w co wskazane jest aby wyekwipować kawałek naszej przestrzeni?

Altanka ogrodowa
Author: Robert Bonfante
Source: http://www.flickr.com
Skrzynie ogrodowe to jedne z w wyższym stopniu przydatnych i bez trudu dostępnych akcesoriów, jakie sprawdzą się tak samo w dużym, otwartym ogrodzie, jak i na balkonie. Za to domki ogrodowe to istotny i przydatny element wyekwipowania każdego większego ogrodu. Aby dobrze i skutecznie w nim działać, te dwie rzeczy powinny znaleźć się w urządzeniu naszej przestrzeni.

Działki pod inwestycje - w jaki sposób postępować otrzymując w spadku niepotrzebne grunty?

inwestycje
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Życie kreuje różne scenariusze. Jedne chwile mamy wyryte w pamięci, będąc jednymi z najpiękniejszych chwil jakich dane nam było być uczestnikami, inne z kolei chciałoby się z owej pamięci wymazać. Lista wspaniałych wspomnień potrafi być bardzo długa. Pierwszy upragniony motocykl, pierwsza miłość, ślub, zdobycie wymarzonej pracy, narodziny potomka to tylko nieliczne z nich.

W co należałoby zainwestować tworząc domowy ogródek?

Lampy ogrodowe
Author: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/
Stworzenie niezwykle przyjemnego otoczenia naszego domu to niewątpliwie marzenie dużej części z nas. Niemniej jednak praktyka pokazuje nam, że wielokrotnie w szerokiej gamie licznych produktów łatwo jest się nam pogubić. Produkty, które są nam proponowane przez różne firmy w szeregu przypadków różnią się od siebie zarówno tym jak wyglądają jak i technologią wykonania, w związku z tym też obowiązkowo musimy zdecydować się na przeprowadzenie nadzwyczaj dobrej analizy rynku.

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Tulipany
Author: cliff1066
Kwiaciarnie internetowe - pozornie ten pomysł zdaje się nieco kontrowersyjny. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty trzeba obejrzeć, powąchać, skontrolować czy dzieło florysty odpowiada naszym wymaganiom. Może i przez internet powąchać kwiatów nie można, ale zobaczyć je możemy na pewno. Kwiaciarnie internetowe to idealne wyjście, gdy mamy chęć dać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo po prostu mamy ochotę zrobić komuś miłą niespodziankę.

Obiekt przyjazny naturze czyli dom energooszczędny- modny trend czy norma przyszłości?

Ekologiczny dom
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ekologi i sposobach oszczędzania energii, co zaobserwować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura. Coraz więcej osób decyduje się na tak zwane budownictwo „zielonych domów”, które za priorytet obrało sobie zwrócenie naszej uwagi na oryginalną konstrukcję, mającą na celu jak największe zminimalizowanie ubytku ciepła, niejednokrotnie uzyskanie energii z alternatywnych źródeł, a wynikiem tego jest zminimalizowanie kosztów utrzymania domu.

Pages