dieta

Nasze artykuły

Uważaj na zakwaszenie organizmu!

obiad
Author: Trubble
Source: http://www.flickr.com
Choć cierpi na tą przypadłość aż 80 procent Europejczyków, to świadomość, że jest to zakwaszenie organizmu umyka gdzieś naszej uwadze. A to niedobrze, gdyż przypadłość ta jest niezbyt przyjemna a do tego utrudniająca nasze funkcjonowanie. Powoduje podatność na choroby, osłabienie i senność, powoduje problemy z włosami i ze skórą. Dobrze jest dowiedzieć się, czym właściwie jest zakwaszenie organizmu i w jaki sposób można z nim walczyć.

Otwieramy się na zupełnie nowe doświadczenia kulinarne

Pasta z soczewicy
Source: ekoj.pl
Przez ostatnie dwadzieścia lat powstało w Polsce mnóstwo knajpek orientalnych, które oferują potrawy, z którymi nie spotkamy się w naszej polskiej kuchni. Jedną z takich potraw jest m.in. zupa kokosowa, która przybyła do nas z samej Tajlandii. Jest to potrawa, która ma charakterystyczny dla siebie posmak, który przypadł do gustu bardzo wielu osobom. Potrawa ta serwowana jest z reguły z ryżem, który gotowany jest na parze.

Najważniejsze właściwości zdrowej żywności eko - co należałoby wiedzieć?

zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Bycie eko jest modne. Zdrowa żywność pojawia się w coraz większej ilości miejsc, tworzą się nawet specjalistyczne punkty, w których taka żywność jest dystrybuowana, zarówno stacjonarny oraz sklep ze zdrową żywnością online. Współczesne zbiorowości posiadają coraz większą świadomość na temat życia, zdrowia, czy rozwijania siebie. Dlatego zatem przedsiębiorstwa zajmujące się zdrową żywnością tak dobrze funkcjonują. Znaczna rzesza ludzi pragnie żyć zdrowo, bytować w zgodzie z naturalnym cyklem życia i żywić się zdrowymi towarami, które nie powinny być nawożone, czy nienaturalnie pędzone. Zdrowa żywność to głównie produkty całkowicie pewne dla organizmu oraz dobrej jakości.

Jakie są zalety odpowiedniego odżywiania, ile się zyskuje na tym, że się zdrowo je

Zdrowa żywność
Source: ekoj.pl
Nowoczesne życie to zwykle pośpiech, degradacja środowiska oraz niekończący się stres. Wszystko to razem powoduje, że organizm nie otrzymuje zazwyczaj pełnego zestawu niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych, zaś te które dostaje nie wypełniają dobowego zapotrzebowania lub nie mogą być w pełni przyswojone.

Z jakich przyczyn trzeba zdrowo się odżywiać?

kurczak z ryżem
Author: Lim Ashley
Source: http://www.flickr.com
Kiedy człowiek najzupełniej nie potrafi zadbać o swoją dietę, w żadnym razie nie powinien się za bardzo dziwić, że po pewnym okresie czasu zauważy znaczące kłopoty zdrowotne. Zatem w grę będą wchodziły: niepotrzebne kilogramy, kłopoty żołądkowe, lecz także nawet rak czy choroby sercowe! Przecież jeżeli takie nacje, w których ogólnie dba się o swój jadłospis, głównie mowa tutaj o Japończykach, dużo dłużej żyją, a do tego rzadziej zapadają na śmiertelne choroby, coś jest na rzeczy. Upraszczając: ten człowiek, który chce dobrze wyglądać i dokładnie tak samo się czuć, powinien zadbać o swoje żywienie!

Kup suplement diety Chlorella , a także witaminę C, a poczujesz się o wiele lepiej!

Witaminy
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób zaczyna troszczyć się o własną witalność oraz zdrowie. W większych miastach można zauważyć pełne parkingi pod siłownią, we wioskach natomiast dużo ludzi wybiera się na nordic walking. Niezwykle istotne jest to, aby ciągle dbać o swoją kondycję i w tym samym czasie o zdrowie.

Zdrowe oraz pyszne towary, jakie pochodzą z natury

Zdrowe jedzenie
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Natura ma nam do zaoferowania faktycznie mnogość perfekcyjnych, wybornych i przede wszystkich zdrowych towarów, które dostarczają naszemu organizmowi multum cennych minerałów i wartości odżywczych. Co więcej w takiej zdrowej oraz nieprzetworzonej żywności znajdziemy także cenne dla naszego organizmu enzymy, proteiny, koenzymy i także błonnik, niezbędne aminokwasy bądź wyborne oleje oraz tłuszcze.

Pages