choroby

Nasze artykuły

Uważaj na zakwaszenie organizmu!

obiad
Author: Trubble
Source: http://www.flickr.com
Choć cierpi na tą dolegliwość aż 80 procent Europejczyków, to wiedza o tym, że jest to zakwaszenie organizmu umyka gdzieś naszej uwadze. A to niedobrze, gdyż dolegliwość ta jest niezbyt przyjemna a do tego uprzykrzająca nasze funkcjonowanie. Powoduje podatność na choroby, osłabienie i senność, powoduje problemy z włosami i ze skórą. Dobrze jest mieć świadomość, czym właściwie jest zakwaszenie organizmu i jak powinno się z tą dolegliwością walczyć.

Zadbaj o siebie.

ekologiczne jedzenie raw
Author: Holistic Sverige AB
Source: http://www.flickr.com
Absolutnie każdy lekarz poinformuje nas o tym, że sposób w jaki odżywiamy się każdego dnia może mieć ogromny wręcz wpływ na ogólny stan naszego zdrowia. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale lekceważenie swojej diety może sprowadzić na nas sporo istotnych problemów zdrowotnych, zatem jeżeli chcielibyśmy nieustannie cieszyć się rzeczywiście odpornym i wolnym od różnych chorób organizmem to obowiązkowo musimy potraktować takie sprawy z jak najwyższą uwagą.

Magiczne oddziaływanie miodu

miód
Miód to niebywały smakołyk. Znany jest ludzkości od dawien dawna, a mimo to wciąć może zadziwiać swoimi silnymi właściwościami leczniczymi. Od niedawna w Polsce ukazują się informację na temat nowego działu medycyny alternatywnej, opartej właśnie na produkcie. Apiterapia, ponieważ tak dokładniej nazywa się uzdrawianie miodem, zbiera dużą popularność w naszym kraju.