biznes

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród kandydatów na studentów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.

Jak założyć hurtownię wielobranżową czyli interesujący plan na własną działalność

kartony z papierami
Author: kathryn
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi poszukując pomysłu na samodzielny biznes zaczyna iść w kierunku handlu. Większość z nich będzie stawiać na sklepy odzieżowe, spożywcze albo przemysłowe, gdyż można je łatwo otworzyć, wymagają niezbyt dużo finansów na ruszenie, a zlokalizowane w dobrym miejscu mogą okazać się trafioną inwestycją.

Jak wykorzystać giełdę żeby stać się milionerem czyli podstawowe informacje o tym, jak inwestować w papiery wartościowe.

giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Giełda od chwili gdy tylko powstała zbudza ogromne emocje. Każdy, kto bardziej o niej myśli marzy o ogromnych pieniądzach, jakie powstały na handlu akcjami. Rzeczywiście na giełdzie można zarobić, i to niekiedy dość dużo. Co prawda czas błyskawicznych fortun, jak miało to miejsce wtedy, gdy zaczynała działać najprawdopodobniej już dawno przeminął, jednak nadal przy zachowaniu pewnych zasad można przyzwoicie zarobić.

Jak rozpocząć teraz grać na giełdzie w bezpieczny sposób a, także bez ponoszenia ryzyka finansowego

finanse
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Giełda cieszy się w dwudziestym pierwszym wieku sporym zainteresowaniem ze strony ogromu Polaków. Jedni upatrują w niej znacznej nadziei na zyski, inni czerpią przyjemność z samej gry. Poza klasyczną giełdą, dobrze jest rozważyć dziś również o przyjrzeniu się odmiennym rozwiązaniom, jakie nie posiadają pewnych wad, jakimi obarczona jest zwyczajna giełda. Warto więc zainteresować się możliwościami, jakie proponują nabywcom nowe rozwiązania technologiczne takiego rodzaju jak giełda sieciowa.

Transport międzynarodowy dzisiaj

Przewóz ładunków
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym stuleciu sporo przedsiębiorstw rozpoczyna działalność międzynarodową. Dzisiejsze technologie transportu i łączności, jak i również sytuacja polityczna znacznie upraszczają rozprzestrzenianie działalności gospodarczej poza teren kraju. Obecnie transport międzynarodowy jest rozwinięty w dużym stopniu, z racji czego sporo firm może liczyć na sprzedaż produktów w szerszej skali, a co za tym idzie większe dochody.

Która branża gospodarki jest współcześnie w największym stopniu perspektywiczna?

Transport i logistyka
Author: Luke Lawreszuk
Source: http://www.flickr.com
W dniu nowoczesnym polska gospodarka rozwiera przed nami ogromnie szerokie możliwości wytwarzania dochodów. Każdy z nas bez wątpienia chce je posiadać na jak najwyższym poziomie, niemniej jednak nie zawsze posiadamy właściwą wiedzę oraz technologię, ale i także kapitał, aby wcielać w życie w życie wybraną przez nas perspektywę pracy.

Profesjonalne wyceny wartości przedsiębiorstw

wycena firm
Author: istock
Source: istockphoto.com
Założenie firmy a następnie jej rozwinięcie to zupełnie naturalna kolej rzeczy, która jest spotykana u większości biznesmenów. Ale rozwijając przez wiele lat biznes, zdobywając kolejne zlecenia, kontrakty i klientów niektórzy biznesmeni nie do końca będą się orientować, jak dużo ich firma jest warta. Niekiedy tego typu pytanie będzie się pojawiać dopiero wtedy, kiedy ktoś złoży ofertę na kupno firmy. Wielu właścicieli odmówi, gdyż dalej będzie chciała prowadzić swoją firmę, lecz część na pewno się nad tego typu propozycją zacznie zastanawiać.

Pages