Banery

Nasze artykuły

Rozwijaj swoje pasje i zarabiaj na tym!

CHF
Author: 1 suisse
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma swoje ukryte umiejętności. Musimy je tylko wydobyć na wierzch.Czasem może to być wyjątkowo trudne i przez to po jakimś czasie okazuje się, że mamy do czegoś smykałkę. Tak bywa na przykład z wieloma pisarzami, którzy dopiero na emeryturze znaleźli w sobie miłość do literatury i są obecnie popularnymi autorami.

Czemu warto zainwestować w linki sponsorowane?

pasek przeglądarki internetowej
Author: Chris Dlugosz
Source: http://www.flickr.com
Pragnąc zainwestować w reklamę w internecie, zazwyczaj analizujemy, jaka opcja będzie dla nas najlepsza i przyniesie pożądane efekty. Niewątpliwie warto zainteresować się reklamą Google AdWords, ponieważ jest ona dobrze dopasowana do potencjalnego odbiorcy oraz wytwarza koszty dopiero wówczas, gdy użytkownik sieci kliknie w umieszczony link.

Kiedy reklama na telebimie stanie się najbardziej skuteczna oraz wydajna?

Telebim
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie jest w dzisiejszych czasach jedną z bardzo często użytkowanych form reklamowych. Coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie formę reklamy z jednego, niezmiernie łatwego powodu - reklama wyświetlana na telebimach zdoła trafić do bardzo wielkiego grona odbiorców, gdyż nie można jej przeoczyć.