Zdrowa, ekologiczna żywność

Nasze artykuły

Po czym rozpoznać słusznego dietetyka? W których miejscach odnajdziemy takiego w Łodzi?

Dieta
Author: Bakalland
Source: Bakalland
Odnaleźć dietetyka nie będzie trudno, gorzej ze znalezieniem specjalisty, który spełni nasze wyglądania - zaproponuje obrotną, dopasowaną do naszego stanu zdrowia i stylu egzystowania dietę oraz zmotywuje do odmiany sposobu żywienia. Oto wskazówki, jak takiego specjalistę odnaleźć. Zanim skorzystamy z świadczeń dietetyka, dowiedzmy się na jakiej podwalinie stwierdzana jest dieta i dodatkowo czy będzie ona uregulowana do naszych pojedynczych potrzeb.

Gotowanie dla wszystkich

Author: nlann
Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile lat mamy na karku bo cel jest jeden - ugotować smaczną potrawę. Żadna to hańba nie umieć pichcić, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w gotowaniu mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje samodzielne gotowanie.

Ogromny zastrzyk witamin w postaci smacznego soku z sokowirówki. Dlaczego powinniśmy zrezygnować ze sklepowych soków?

Wielu z nas zastanawia się nad tym co należy zmienić w swoich nawykach żywieniowych, by móc się cieszyć lepszym samopoczuciem i sylwetką. Pozornie mało ważny produkt, taki jak soki, może mieć znaczący wpływ na to jak się czujemy tudzież jaka jest nasza odporność.

Menu weselne, a zatem czego nie może zbraknąć na stole w trakcie weselnej uroczystości

wesele
Author: Shelley N.
Source: http://www.flickr.com
Wesele to istotna, rodzinna uroczystość. Młodzi niejednokrotnie przygotowują się do niego przez kilka miesięcy, a nawet rok czy dwa, więc zabiegają, by wszystko było przygotowane jak należy. Jednym z najistotniejszych elementów udanego przyjęcia weselnego jest pyszne jedzenie. Czego nie może brakować na weselnym stole, by goście byli rzeczywiście zadowoleni z przyjęcia Bezapelacyjnie są to gorące dania.

Z jakich miejsc należy pozyskiwać zdrową żywność?

jedzenie na diecie
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że zdrowie stanowi dla nas ogromną wartość. W większości wypadków czynimy wszelakie wysiłki, aby móc zachować go w adekwatnym stanie przez wiele lat. Niemniej jednakże nie jest to takie bezproblemowe zadanie. Na nasze zdrowie ma bowiem wpływ bardzo wiele detalów, o których w szeregu przypadków istnieniu nawet nie wiemy. Lekarze bezdyskusyjnie potwierdzą, że wielki wpływ na nasze stan naszego zdrowia bez wątpienia ma dieta.

Pages