Zdrowa, ekologiczna żywność

Nasze artykuły

Uważaj na zakwaszenie organizmu!

obiad
Author: Trubble
Source: http://www.flickr.com
Choć cierpi na tą przypadłość aż 80 procent Europejczyków, to świadomość, że jest to zakwaszenie organizmu umyka gdzieś naszej uwadze. A to niedobrze, gdyż przypadłość ta jest niezbyt przyjemna a do tego utrudniająca nasze funkcjonowanie. Powoduje podatność na choroby, osłabienie i senność, powoduje problemy z włosami i ze skórą. Dobrze jest dowiedzieć się, czym właściwie jest zakwaszenie organizmu i w jaki sposób można z nim walczyć.

Pu-Erh - z czego głównie i w jaki sposób powstaje?

imbryk
Author: o2ma
Osoby zainteresowane zbilansowanym jedzeniem, jak i również dbaniem o szczupłą sylwetkę, bez wątpienia mają bardzo dobrą wiedzę na temat rozmaitych skutecznych produktów. Do nich można zaliczyć chociażby czerwona herbata, która jest popularna przede wszystkim z tego, iż pomaga w kuracji odchudzającej.

Suplementy diety - czy dobrze jest w nie zostawić kapitał pracując nad swym ciałem?

rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Obecnie kult atletycznej, umięśnionej figury jest nadzwyczaj powszechny. Zmiana złych nawyków jest zawsze korzystna, dobrze jest jednak podjeść do tego ze zdrowym rozumem.

Sokownik i garnek do frytek - niezbędne akcesoria we wszelkiej nowoczesnej kuchni

Author: Jeff Kubina
Jeśli jesteś miłośnikiem nowo zrobionych soków z warzyw lub owoców, to w Twojej kuchni naturalnie nie może zabraknąć sokownika. Sokownik to ogromnie fascynujące i funkcjonalne urządzenie, z wykorzystaniem jakiego możemy wykonać ożywcze soki owocowe czy też warzywne poprzez poddawanie ich działaniu pary wodnej.

Certyfikaty bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony przyrody

grunty rolne - slider
Author: DeaPeaJay
Source: flickr.com/photos/deapeajay/
Jednym z określeń z którym można się niejednokrotnie spotkać w ostatnim czasie, jest certyfikacja. Łączy się ono bezpośrednio z przyznawaniem certyfikatów produktom przez określone organizacje. Najbardziej znane akronimy instytucji to ISO, GMP oraz TCO. Nadanie danemu towarowi certyfikatu jest gwarancją jego nieszkodliwości oraz spełniania przez niego wielu wymogów.

Żywność ekologiczna zaczyna zdobywać nasze serca

Zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Ma szansę się okazać, że należymy do tych obywateli, którzy twardo trzymają się swoich przyzwyczajeń oraz na wieść o tym, że powinni się lepiej i zdrowiej odżywiać wzruszają tylko rękoma. Lecz czy kiedyś namyślaliśmy się, jak pachnie żywność ekologiczna?

Doskonałe rozwiązanie dla przesadnych smakoszy, którzy nigdy nie mają dość.

na diecie
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Napływająca wiosna pobudza do metamorfoz. Czas zimowy to pora, kiedy nie bardzo mamy pragnienie na jakiekolwiek aktywności sportowe, czy diety cud. Zimno, śnieg oraz zawierucha za oknem dostarczają nam wyłącznie sił do chwycenia po filiżankę kakao i książkę lub film. Szczęśliwie nadchodzące jasne dni wszystko zmienią. Każdego roku o tym samym czasie wszelkie kobiece magazyny oferują na swoich barwnych stronach nowe maseczki i peelingi, ogólnie kosmetyki, które wskrzeszą w damskiej skórze koloryt i sprężystość po przygnębiającej oraz szarej zimie.

Pages