Bądź EKO

Nasze artykuły

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
WSTiE w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Dobra oferta edukacyjna , a także bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zdobyła renomę wśród kandydatów na studentów, zostając silnym centrum edukacji.

Zdrowe odżywianie jest modne i opłacalne

zdrowe śniadanie
Author: AnnieAnniePancake
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej pisze się o tym, iż człowiek musi się żywić zdrowo, jeść o takich samych godzinach i spożywać około pięciu dań dziennie, ale równocześnie w małych ilościach. Takie właśnie jedzenie powinno nam zagwarantować nie tylko świetną figurę, lecz też oraz ogromną energię, jak i zdrowie, którym będziemy mogli cieszyć się do później starości. Jednak co w takim razie powinniśmy jeść, by rzeczywiście właściwie się odżywiać?

Włazy żeliwne - co obowiązkowo trzeba wiedzieć przed ich zakupem

kanalizacja
Wszelkiego rodzaju wyposażenie do kanalizacji musi się charakteryzować kilkoma kluczowymi cechami: wytrzymałością na urazy, wodoszczelnością, stabilną konstrukcjąoraz odpornością na korozję i pozostałe procesy chemiczne. Jest to szczególnie ważne, gdy ponadto dotyczy to miejskiej kanalizacji, przez jaką codziennie przepływa ogromna ilość wody deszczowej oraz ścieków.

Pościel wełniana - zalety i wady

Author: REMES
Dobrej jakości pościel wełniana (http://iltex.pl/) tworzona jest z wełny owiec australijskich zwanych merynosbądź z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest ogromny. Najbardziej znane jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy wywodzą się od rodzaju wełny, z jakiej została pościel stworzona - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.

Czy użytkując pojemniki na odpady do segregacji dbamy rzeczywiście o środowisko?

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób było zainteresowanych tym, co dzieje się z produkowanymi przez nas śmieciami. Dzisiaj, kiedy nie tylko wzrosła świadomość ekologiczna, ale i gdy coraz droższy jest wywóz śmieci, warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób można równocześnie troszczyć się o środowisko i oszczędzać pieniądze.

Czym jest gleboznawcza klasyfikacja gruntów

geodeci w pracy
Author: Guian Bolisay
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie geodezja staje się coraz bardziej niezbędna – szczególnie w większych miastach, gdzie potrzebne są częste pomiary i klasyfikacje. Geodezja to nieprzeciętnie ważna nauka, która dawniej zajmowała się ustalaniem wielkości oraz rozmiaru Ziemi oraz określaniem położenia odpowiednich punktów na jej powierzchni. Rezultatem wielu pomiarów terenowych są rozmaitego typu odzwierciedlenia graficzne, chociażby przykładowo profile gleb bądź mapy.

Dobre szkolenia są bardzo istotne, zobacz, które wybrać i opłaca się zorganizować we własnej jednostce

szkolenia dla firm
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Współczesna oferta szkoleń jest niezwykle urozmaicona oraz interesująca. Dostosowuje się ona do sytuacji oraz wymagań rynku, jak również do przepisów, które bardzo szybko ulegają zmianie i nakładają na właścicieli przedsiębiorstw liczne wymagania. Trzeba zaznajomić się z możliwościami przeprowadzenia różnych szkoleń, gdyż pomagają one jeszcze lepiej prowadzić własną działalność, podnieść wydajność firmy, jak również zadbać o środowisko naturalne.

Pages