Bądź EKO

Nasze artykuły

Sprawa dotycząca ekologii

Dzisiaj w najwyższej cenie jest dbanie o środowisko naturalne oraz troska o ekologię. Propagowany przez wielu ekologiczny, zdrowy i wzorowy styl życia ma ważny wpływ na przyrodę. Z ekologią związana jest także oszczędność. Wciąż pojawia się coraz więcej idei i sposobów na szerzenie ekologii. Wprowadzone już dawno torby ekologiczne świadczą o rozbudowanej świadomości społeczeństwa oraz o potrzebie poszukiwania następnych, odpowiednich rozwiązań. Na popularności w ostatnim czasie zyskały także torby z second-handów, które stały się hitem wśród fashionistek, publikujących wiadomości o modzie w Internecie.

Pieluszki tetrowe wciąż są konieczne przy małych dzieciach

Pieluszka
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
Wciąż pieluszki tetrowe będą niezbędne przy malutkich dzieciach. Jeszcze paręnaście lat temu, jak nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy wykorzystywali z pieluszek tetrowych, które trzeba było przepierać, suszyć i prasować, zanim ponownie miały szansę pojawić się na pupce niemowlęcia.

Ochrona środowiska w postaci nowoczesnych możliwości pozyskiwania energii

kolorowe wtyczki w kontakcie
Obecnie szybko wzrasta zapotrzebowanie na energie. Równocześnie wzrasta świadomość ekologiczna, z tego powodu próbujemy szukać takich surowców energetycznych, które będą wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko, a przy tym będą mało kosztowne.

Nie możemy myśleć tylko o tu i teraz

inwentaryzacja przyrodnicza
Author: Dtraveler
Może się wydawać, że jeżeli pragniemy wybudować w konkretnym miejscu jakąś firmę, to nic nie może nam stanąć na przeszkodzie. Prawda jest mimo wszystko taka, że w zależności od regionu w którym pragniemy to robić i od tego, czym dana przedsiębiorstwo ma się trudnić, będziemy musieli przedłożyć dużo różnych pism.
Tags: 

Ekologia atutem każdego przedsiębiorstwa

Budowa kurników z YTONGa
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: www.media.xella.pl
Jeśli Twoja firma podejmuje się budowy domów ekologicznych, które zwykle są wyposażone w pompy cieplne, kolektory słoneczne i wykorzystują skuteczne materiały ocieplające - możesz to uznać za atut, który z całą pewnością należy akcentować w działaniach marketingowych. Oznacza to, iż jakość prowadzonych usług jest więcej niż dobra.

Pages