Bądź EKO

Nasze artykuły

Kroki jakie musisz urzeczywistnić, by spełniło się twoje najskrytsze pragnienie o posiadaniu domu.

Pakowanie maszynowe
Source: www.vincent.pl
Nareszcie zdecydowaliśmy się na utęskniony dom. Perspektywy otworzyła godna praca, ogromne chęci oraz wspomożenie rodziny i przyjaciół. Gdy koncepcja już gotowy czas zacząć budowę.

WSTiE w miejscowości Sucha Beskidzka - oferta edukacyjna

Absolwenci, studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zyskała renomę wśród maturzystów, stając się silnym centrum edukacji.

Specjalistyczne ekspertyzy przyrodnicze

Piknik na łonie natury
Author: Daniel Glifberg
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ogólnie pojęta ekologia odgrywa niesamowicie wręcz ważną rolę chociażby w samej tylko gospodarce większości krajów na świecie, w tym także i Polski. Ogromną uwagę przykłada się szczególnie do tego, czy dane inwestycje realizowane w rozmaitych dziedzinach nie wpływają źle na nasze środowisko naturalne.

Bardzo zaawansowane, nowoczesne oraz technologiczne liczniki mierzą z szczegółową starannością zużycie ciepła

poznaj szczegóły
Author: Chan Bliss
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie w najnowszych domach jest normom pomiarowe wykorzystanie ciepła oraz gorącej wody. W poczet wchodzi energia elektryczna, gaz czy woda. Jednakże w założeniach lokalnych formę oprzyrządowania starszych domów mieszkalnych oraz użytkowych w prędkościomierze ciepła jest w dalszym ciągu niski.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki naturalne?

zdrowie
Author: Wellness GM
Source: http://www.flickr.com
Składniki chemiczne w niekorzystny sposób wpływają na nasz organizm, dlatego watro ograniczać jej wpływ. Jest ona ukryta w posiłkach oraz kosmetykach. Coraz więcej osób, które świadomie unikają chemii z substancji, które dostarczają do swojego organizmu. Słowo naturalne stało się bardzo modne. Nie zawsze jednak, że napis na etykiecie zapewniający naturalny skład. Najbardziej naturalny skład mają kosmetyki eko i bio, jednak charakteryzuje je krótki czas przydatności do zużycia.

Sondowanie statyczne - czym jest i jakie ma atuty?

Klasyfikacja gruntów
Author: Soil Science
Source: http://www.flickr.com
Sondowanie statyczne jest to jedno z istotnych badań gruntu, jakie jest realizowane na terenach całej Unii Europejskiej. W czasie sondowania statycznego wykonuje się rozliczne pomiary, na przykład tarcie na tulei ciernej bądź także opór na stożku. Sondowanie ma współcześnie dużo typów, między innymi zdołamy wymienić sondowania scptu, CPU bądź też sondowanie cpt.

Pages