Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skeppasz.pl/includes/menu.inc).

Skuteczna sposobność na własnoręczne wytwarzanie papierosów.

Nasze artykuły

Wypalanie papierosów jest okropnym nałogiem, jaki rujnuje nie tylko nasz portfel, ale przede wszystkim zdrowie. Skoro jednak nie zdołamy rozstać się z naszym uzależnieniem, istnieje możliwość, ażeby wydać na nie mniej pieniędzy. Taką szansę dostarcza nam własnoręczne produkowanie papierosów.

Trafika to sklep w którym nabywamy różnego rodzaju tytoń, bibułki do papierosów i inne akcesoria konieczne do ich produkcji (bibułki papierosowe). Skręcane papierosy z kupowanego w trafice osobno tytoniu i gilz mogą być tańsze o przeszło połowę od paczki kupionej w kiosku. W większym miastach nie ma problemów z ich odszukaniem, nawet niektóre kioski prowadzą sprzedaż paczkowanego tytoniu. Jeżeli jednak w okolicy nie ma takiego punktu, jest możliwość zamówić komplet przez internet.

Wybierają na równi tytonie tańszy, jak i droższy, gdyż wiedzą, iż w skutek tego mogą spróbować wielu smaków. A cena de facto nie będzie wyznacznikiem, gdyż dystrybutorzy tytoniu, jacy świetnie sobie dają radę na rodzimym rynku głównie stawiają na jakość. Do jednego z bardziej cenionych w tym obszarze producentów zalicza się gilzy (kliknij i zobacz),
papieros
Author: Pikku-Mikko
Source: http://www.flickr.com
czyli producent znany z tego, iż oferuje tytoń o niecodziennym smaku a także w niskich cenach. Zapoznanie się z ofertą handlową tego producenta nakłania do tego, żeby nabyć jego tytoń. Przez to będzie się miało świadomość, że doskonale się dobrało produkty. I jest w czym wybierać, bo Gilzy ma do zaoferowania kilka specjalnych kolekcji tytoniu. Będą obejmować one też tytonie smakowe.

palenie, papieros
Author: Pikku-Mikko
Source: http://www.flickr.com
Tytoń znajdziemy pod różnymi markami, formatami i smakami. Reguła pierwsza, to nie iść na ilość i najniższą cenę. Najtańsze tytonie są po prostu niedobre i bardzo ciężkie. Nie warto nabywać dużych toreb tytoniu, bo prędko się wysusza i gniecie, a w tej formie wytwarzanie papierosów z niego jest prawie niemożliwe.

Do zrobienia papierosów przydatna okaże się nabijarka. Jest to urządzenie do upychania tytoniu do gilz. Ceny tego sprzętu są przeróżne, zależne od materiału z jakiego są skonstruowane. Nabijanie wymaga pewnej wprawy, którą uzyskujemy po pewnym czasie. Przygotowanie papierosów w ten sposób zajmuje nieco czasu.